x
Blog
AVENE CLEANANCE SERİSİ
AVENE CLEANANCE SERİSİ

  Yağlı ve akneli ciltler için arındırıcı özelliğe sahip temizleme jelidir. Cildin PH, ına zarar vermeden temizler. İçerisindeki aktif bileşenler fazla sebumu kontrol altına almaya yardımcı olur. Ciltteki makyajı ve kiri arındırır. Termal su sayesinde yatıştırıcı özelliktedir. Sabun içermez ve cildi kurutmaz.

ÇOK AMAÇLI KURU YAĞLAR
ÇOK AMAÇLI KURU YAĞLAR

 

                     Günümüzde cilt bakım rutinlerinin olmazsa olmazı haline gelmiş kuru yağlardan , en çok tercih edilen formları ve kullanım alanlarından kısaca bahsedeceğiz...

CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ SERUMLAR...
CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ SERUMLAR...

Cilt bakımının temel rutinleri arasında , bugüne kadar çoğunlukla hep temel üç adımdan bahsettik. Temizleme , besLeme , koruma. Artık sıkça duymaya başladığımız bir diğer kategori ise onarımdır.

CİLT BAKIMI VE TEMEL BAKIM AŞAMALARI NELERDİR?
CİLT BAKIMI VE TEMEL BAKIM AŞAMALARI NELERDİR?

Cilt bakımı, sağlıklı ve güzel bir görünüm için her yaş gurubunda farklılık gösteren rutinlere sahiptir. Dönemsel olarak, kullanılan ürün sayısı artabilir ya da eksilebilir. Değişmeyen tek rutin, her cildin ihtiyacı olan dengeyi sağlayacak temizleme ve tonik ile cildi bakıma hazırlaması ve sonrasında uygun bir nemlendirici ve yan ürünlerle bakımı tamamlamasıdır.

GÜNEŞ KORUYUCULAR
GÜNEŞ KORUYUCULAR

Cilt bakımının günümüzde neredeyse vazgeçilmezi, her cildin sabah rutinini tamamlayan güneş koruyucu kremler.. Peki bu kremler neden bu kadar önemliler? Biraz ondan bahsedelim...SAÇ BAKIMININ ÖNEMİ
SAÇ BAKIMININ ÖNEMİ

   Saç; yani kafa derisindeki kıl kümesi, günümüzde güzellik algısında gerek kadın gerek ise erkekler için oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır. Peki saçın sadece varlığı yeterlimidir? Yoksa sağlıklı bir saç derisi ,uzun vadede saç için gerekli yatırımı yapmanın doğru adresimidir?

ERGENLİKTE AKNE VE YAĞLANMA NEDİR? NELER YAPILIR?
ERGENLİKTE AKNE VE YAĞLANMA NEDİR? NELER YAPILIR?

 Yüzdeki yağlanma ve parlama problemi, yıllardır kişilerin belki de en büyük 3 cilt probleminden biri olmuştur. Gerek genetik faktörler, gerek ise beslenme şekilleri, ya da düzensiz yanlış uygulanan cilt bakım rutinleri bu problemi uzun yıllar içinden çıkılmaz hale getirmiştir.

MUSTELA
MUSTELA

Fransa’da 1950’lerde Paul Berthome ve eczacı ortaklığıyla kurulan firma, bebek, çocuk ve ebeveynlerin cilt problemlerine  doğal içeriklerle çözümler sunuyor.

YAZ AYLARINDA TERLEME
YAZ AYLARINDA TERLEME

        Kadın ve erkek fizyolojisi,hormonlar  ,beslenme şekilleri ve gündelik  alışkanlıklardaki farklılıklar sebebiyle ,terleme problemini aynı oranda yaşamazlar.Terleme, insan vücudundaki doğal ve sağlıklı reaksiyonlardan biridir.

         

NUXE SUPER SERUM
NUXE SUPER SERUM

Süper Serum [10] - Genel yaşlanma karşıtı konsantre serum

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.