600 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
Menü
  Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
LAROCHE-POSAY EFFACLAR BAKIM SERİSİ
19.08.2022

LAROCHE-POSAY EFFACLAR BAKIM SERİSİ

LRP EFFACLAR GEL

Akneli ve akneye eğilimli, yağlı ciltlere özel arındırıcı temizleme jelidir. Ciltteki kiri ve sebumu temizler. Hassasiyet yaratmaz. Cilt yüzeyinde kurutucu his bırakmaz. Cilt ph ,ı ile uyumludur. İçeriğindeki termal su yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Sabun ,alkol ve koruyucu madde içermez.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-jel-400-ml

EFFACLAR LOTION

Yağlı ve akneye eğilimli ciltlere özel, gözenek sıkılaştırmaya yardımcı, mikro soyucu özellikte toniktir. Ciltteki fazla yağı ve kiri arındırır. Bunun sayesinde gözenek yatağı genişlemez ve siyah nokta ouşumu da engellenmiş olur. Geniş olan gözeneği içeriğindeki LHA ile eski formuna döndürmeye yardımcı olur.

EFFACLAR MICELLARE WATER

Yağlı, akneye eğilimli ve hassas ciltlere özel misel su. Yüz,göz ve dudak makyajı temizliği için kullanılabilir. Effaclar gel direkt makyaj temizliğinde etkili olmadığından öncesi yada sonrası tercih edilebilir. Kullanım sonrası durulama zorunluluğu yoktur. İstenildiği takdirde durulanabilir.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-ultra-miseller-su-400-ml

EFFACLAR DUO+ CREAM

Yağlı ve akneli ciltlerin kullanımına özel bakım kremi. Bu cilt tipindeki kusurları gidermeye yönelik etki sağlar. Yağsız formu komedon ve sivilceye neden olmaz. Makyaj bazı olarak kullanılabilir. Temiz cilde sabah / akşam tüm yüze olacak şekilde uygulanabilir.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-duo--krem-40-ml

EFFACLAR DUO SPF 30

Yağlı, akneli ve akneye eğilimli ciltler için ,güneş koruma faktörü de içeren gündüz bakım kremidir. Komedon ve gözenek tıkanıklığı oluşumuna sebep olmaz. Makyaj bazı olarak kullanımı uygundur. Göz çevresine uygulanmaz. Temiz cilde sabahları uygulanır. Makyaj bazı olarak kullanımı uygundur.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-duo-spf-30-krem-40-ml

EFFACLAR DUO TINTED

Yağlı, akneli ve akneye eğilimli ciltler için renkli bakım kremidir. Cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Kapatıcı özelliğe sahiptir. Komedon ve sivilceye neden olmaz.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-duo-unifiant-krem-40-ml

EFFACLAR H ISOBIOME CREME LAVANTE

Yağlanmayı kontrol amacıyla, uygulanan medikal tedavi sürecindeki cildi yatıştıran, cildi kurutmayan temizleyici formudur. Kurutmadan temizler ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-h-isobiome-lavant-temizleyici-krem-400-ml

EFFACLAR H ISOBIOME HYDRATING CARE

Kurutucu medikal tedavilerde cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.Makyaj bazı olarak kullanılabilir. Komedon oluşturmaz.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-h-iso-biome-nemlendirici-i-bakim-kremi-40ml

EFFACLAR MICRO-PEELING GEL

Tüm yüz ve vücut kullanımına uygundur.Akneye eğilimli ve yağlı ciltlerde micro peeling yapan temizleme jelidir.İçindeki salisilik ve lipohidroksi asit gözle görülmeyen hızda cildi soymaya yardımcı olur.Sivilce ve akne izlerini azaltır.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-mikro-peeling-jel-vucut-400-ml

EFFACLAR MAT CREME

Ciltteki yağlanmadan kaynaklı parlamayı azaltır ve cildi matlaştırmaya yardımcı olur. Gözenek yatağını küçültür ve geniş gözenekli yapıyı azaltır.Sabah / akşam kullanımı uygundur.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-mat-parlama-karsiti-nemlendirici-40-ml

EFFACLAR CONCENTRATE SERUM

Yağlı ve akneye eğilimli cilde özel bakım serumudur. Sadece gece kullanımına uygun soyucu ajanlar içerir. Bakım kreminden önce lokal veya genel kullanıma uygundur. Ertesi gün mutlaka güneş koruma faktörü içeren bir ürün ile desteklenmelidir. Skar ve gözeneklerden kaynaklı yapıyı düzeltmeye yardımcı olur.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-serum-30-ml

EFFACLAR K CREME

Karmadan yağlıya dönük ve yağlı ciltler için, keratolitik(soyucu) etki gösteren bakım kremidir. Özellikle tekrarlayan siyah nokta probleminde etkilidir. Hızlı emilen jel dokuya sahiptir. Gece ve gündüz kullanımına uygundur. Makyaj bazı olarak kullanılabilir.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-k--yuz-bakim-kremi-40-ml

EFFACLAR AI CREME

Yağlanma ve aknenin yaşandığı tüm durumlarda lokal olarak uygulanan destekleyici bakım kremidir. İçerisinde mikro soyucu LHA (lipohidroksi asit) bulunur. Sadece problemli bölgeye uygulanması yeterlidir. Makyaj bazı olarak uygundur.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-effaclar-ai-krem-15-ml

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.