700 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE SENDEO KARGO İLE ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI.
Menü
  Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
AVENE CLEANANCE SERİSİ
13.08.2022

AVENE CLEANANCE SERİSİ

 

AVENE CLEANANCE GEL

           Yağlı ve akneli ciltler için arındırıcı özelliğe sahip temizleme jelidir. Cildin PH, ına zarar vermeden temizler. İçerisindeki aktif bileşenler fazla sebumu kontrol altına almaya yardımcı olur. Ciltteki makyajı ve kiri arındırır. Termal su sayesinde yatıştırıcı özelliktedir. Sabun içermez ve cildi kurutmaz.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-temizleme-jeli-200-ml

AVENE CLEANANCE MAT LOTION

           Yağlı ve akneli ciltlere özel , parlamaya karşı etkili losyondur. Arındırıcı özelliğe sahiptir. Emici pudra yapısı sayesinde , aşırı sebum üretimini dengeleyerek uzun süre matlaştırıcı etki sağlar. Kullanım öncesi mutlaka çalkalanmalıdır. T bölgesi ağırlıklı tüm cilde uygulanır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-mat-matlastirici-losyon-200ml

AVENE CLEANANCE MAT EMÜLSİYON

         Yağlı ve parlama problemi yaşayan ciltlerin kullanımına uygundur. İçeriği sebum üretimini azaltmaya yardımcıdır. Rahatlatıcı Avene termal suyu sayesinde ferahlık hissi verir. Gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı olur. Fazla sebumu emen mikro kapsüller sayesinde cilde matlık verir,bu nedenle makyaj çok daha uzun süre kalıcı olur. Temizleme rutini sonrası uygulanır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-soin-matifiant-emulsion-40-ml

AVENE CLEANANCE HYDRA CREME LAVANTE

         Yağlı ancak medikal kurutucu tedavi gören , ya da nazik yıkama isteyen ciltlere özel krem temizleyicidir. Göz çevresi temizliği için direkt kullanılmaz. Cildi nazikçe temizler, besler ve yumuşaklık kazandırır. Avene termal suyu sayesinde cildi yatıştırır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-hydra-creme-lavante-200-ml-hassas-cilt-yuz-temizleyici-krem

AVENE CLEANANCE HYDRA CREME APAISANT

        Yağlanma ,sebum fazlalığı ve akne, nin çok yoğun olduğu dönemlerde , dermokozmetik çözümler yetersiz hissedilirse, medikal tedavi desteğine başvurulabilir. Bu tedaviler genellikle ciltte , dudaklarda , vücutta kurumaya sebep olur. Avene Cleanance Hydra özellikle bu dönemdeki kuruluğu yatıştıran ve cildi nemli , rahat hissettiren bir üründür. Yağsız ve akışkan bir yapıya sahiptir. Avene termal suyu sayesinde cildi yatıştırır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-hydra-shooting-cream

AVENE CLEANANCE COMEDOMED CONCENTRE ANTI-IMPERFECTIONS

       Yağlı ve akneli ciltlerdeki sivilce lekelerinin giderilmesine yardımcı our. Siyah noktaların ve düzensiz cilt görünümünün azalmasına etki eder. Cildi matlaştırır ve sebumu azaltmaya yardımcı olur. Avene termal suyu sayesinde cildi rahatlatır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-comedomed-konsantre-bakim-kremi-30-ml

AVENE CLEANANCE EXPERT TINTED EMÜLSİYON

       Siyah noktaya eğilimli ve sivilce sonrası leke problemi yaşayan ciltler için geliştirilmiştir. Sebumu dengelemeye yardımcı olur. Cildin daha mat görünmesini sağlar. Avene termal suyu yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Renkli dokusu sayesinde cilt daha doğal ve sağlıklı görünür.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-soin-matifiant-emulsion-40-ml

AVENE CLEANANCE WOMAN SMOOTHING NIGHT CREME

       Yağlı ciltlerde skar sonrası oluşan pürüzleri ve düzensiz cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Özellikle yetişkin cilt kullanımında tercih edilir. Gece bakımı kategorisinde yer alır. En yaygın bilinen aktif içeriği A vitamininden eldeedilen Retinaldehit, tir. Avene termal suyu sayesinde cildi yatıştırır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-women-somoothing-night-cream-30-ml

AVENE CLEANANCE WOMAN CORRECTIVE SERUM

       Özellikle erişkin aknesi sonrasında oluşan gözenekleri ve düzensiz cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olan serumdur. Gece ve / veya gündüz kullanımına uygundur. Bakım kremi öncesinde kullanılır. Oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Aktif içerikleri sayesinde cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-women-serum-30-ml

AVENE CLEANANCE MASK

      Yağlı ve düzensiz cilt tiplerindeki problemlere yönelik , kil bazlı , haftalık kullanıma uygun arındırıcı maskedir. Aktif içerikleri sayesinde gözeneklerdeki kiri temizlemeye ve gözenek yatağını daraltmaya yardımcı olur. Böylece cilt daha duru ve pürüzsüz görünür. Avene termal suyu sayesinde cildi yatıştırır.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-arindirici-maske-50-ml

AVENE CLEANANCE SOLAIRE SPF 50+

      Yağlı ciltlere özel , komedon ve siyah nokta yapmayan güneş kremidir. Güneşten kaynaklı leke görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Mavi ışın filtesi de içerir. Yaz , kış mevsim farketemeksizin uygulanabilir.

https://www.kozmevit.com/avene-cleanance-tinted-unifying-spf50-50-ml

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.