700 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE SENDEO KARGO İLE ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI.
Menü
  Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
KIŞ BAKIMININ OLMAZSA OLMAZI VÜCUT NEMLENDİRİCİLERİ...
26.10.2022

KIŞ BAKIMININ OLMAZSA OLMAZI VÜCUT NEMLENDİRİCİLERİ...

LAROCHE POSAY LIPIKAR BAUME LIGHT AP + 400ML

Cilt mikrobiyomunu dengeleyici özellikteki bu bakım ürünü cildi yatıştırır ve kuruluk kaynaklı kaşınma hissini azaltmaya yardımcı olur. Düzenli kullanımda problemin tekrar etme sıklığı azalır. Çok kuru ve atopiğe eğilimli bebek, çocuk, yetişkin kullanımına uygundur. Serinin tamamlayıcı temizleme ürünü ile kombin edilerek kullanıldığında daha iyi ve hızlı sonuç verir.Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.

https://www.kozmevit.com/la-roche-posay-lipikar-baume-light-ap400-ml

 

BIODERMA ATODERM INTENSIVE BALM 200ML/500ML

Çok kuru ve atopiğe eğilimli ciltler için nemlendirici bakım kremidir. Patentli formül sayesinde bariyer oluşturarak bakterilerin cilde tutulumunu önler. Kuruluk ve kaşıntı hissinin giderimesine yardımcı olur. Düzenli kullanıma uygundur

https://www.kozmevit.com/bioderma-atoderm-intensive-yatistirici-balm-200-ml

 

URIAGE XEMOSE LIPID REPLENISHING ANTI-IRRITATION CREME 200 ML

Ciltteki rahatsızlık hissinin anında hafifletilmesine ve uzun soluklu rahatlığa kavuşmasına yatdımcı olur. Cilde anında nüfuz ederek aşırı kuruluğu azaltır. Cildi yatıştırır ve bariyerinin güçlenmesini destekler. Uygun bir temizleyici ile birlikte kullanılması faydalıdır. Düzenli kullanımda etki sağlar.

https://www.kozmevit.com/uriage-xemose-lipid-replenishing-anti-irrititation-cream-200-ml

 

CAUDALIE NOURISHING BODY LOTION 200ML/400ML

Hafif kokulu, besleyici özelliğe sahip vücut losyonudur. Cildi yumuşak, esnek ve aydınlık yapar. Yağlı bir etki bırakmaz ve cildi tüm gün nemli hissettirir. Mineral yağları içermez.

https://www.kozmevit.com/caudalie-nourishing-body-lotion-200-ml-vucut-losyonu

  

CAUDALIE VINOTHERAPIST VEGAN VÜCUT BALM 250ML

Kuru ve çok kuru ciltler için sabah/akşam kullanıma uygun yoğun nemlendirici balm. Kaşıntı hissini giderir, kuru ve atopiğe eğilimli ciltleri 24 saat boyunca nemlendirir. Bitkisel türevli lipidler gerginliği azaltır ve cildi her daim esnek  hissettirir.

https://www.kozmevit.com/caudalie-yeniliyeci-etkili-vegan-vucut-balmi-250-ml

  

CAUDALIE VINOTHERAPIST HYALURONIC VÜCUT LOSYONU 200ML/400ML

Normal, kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Cildi anında nemlendirerek ve besleyerek gün boyunca yumuşak , esnek ve aydınlık bir cilt sağlar. Yağlı bir his bırakmadan cilt tarafından hızla emilir. Vegan bir üründür.

https://www.kozmevit.com/caudalie-vinotherapist-besleyici-hiyaluronik-vucut-losyonu-200-ml

 

LİNOLA LOSYON 200ML

Günlük kullanıma uygun, tam bir vücut bakımı sağlayan bu losyon, içerisindeki linoleik asit sayesinde cildi onarır. Kolay uygulanır ve çabuk emilir. %26 yağ içerir. Kuruluk kaynaklı gerginliği ve kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Kuru, gergin ve atopiğe eğilimli azaltmaya yardımcı olur.

https://www.kozmevit.com/linola-losyon-200-ml

 

TOPICREM ULTRA MUISTURISING BODY MILK 200ML/500ML

Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygundur. Cilt bariyerini korur ve kuru cilde bakım sağlar. Günde bir kez kullanılması yeterlidir. Ancak nemin uzun süre kalıcı olması için masaj yaparak uygulamak fayda sağlar.

https://www.kozmevit.com/topicrem-ultra-moisturizing-body-milk-500-ml-vucut-nemlendirici

 

TOPICREM UR-10 ANTI-ROUGHNESS SMOOTHING CREME 200ML/500ML

Çok kuru ve pürüzlü ciltler için %10 üre ile zenginleştirilmiş kremdir. Yoğun yapısı ile ciltteki pul pul görünümü ortadan kaldırmaya yardım eder. Özellikle kollar, dirsekler, bacak ve topuklara yoğun uygulayıp, tüm vücuda ihtiyacı kadar sürmek yeterlidir.https://www.kozmevit.com/topicrem-ur-10-anti-roughness-smoothing-cream-200

 

TOPICREME DA EMOILLENT BALM 200ML/500ML

Bebek, çocuk ve yetişkin kullanımına uygundur. Kuru ve çok kuru ciltler için formüle edilmiştir. Hassas ciltlerin kullanımına da uygundur. Yağlı veyapışkan olmayan yapısı sayesinde cilt tarafından hızlıca emilir. Yüz, vücut kullanılabilir.

https://www.kozmevit.com/topicrem-ad-emollient-balm-500-ml-vucut-losyonu

 

ISISPHARMA SECALIA BALM 200ML VÜCUT KREMİ

Aşırı kuru ve kuru ciltler için el ve vücut balmı. Cildi yatıştırmaya ve desteklemeye yardımcı olur. Cildi yumuşatır. Hafif yapısı ile kolayca emilir. Günde 2 kez kullanılır

https://www.kozmevit.com/arama?q=ISISPHARMA+SECALIA+BALM+200ML+V%C3%9CCUT+KREM%C4%B0

 

ISISPHARMA SECALIA ULTRA EL VE VÜCUT LOSYONU

Çok kuru ciltler için geliştirilmiş bakım kremidir. Besleyici ve nemlendirici etkiye sahiptir. Cilde yumuşaklık hissi verir. El ve vücut kullanımına uygundur.

https://www.kozmevit.com/isis-pharma-secalia-ultra-200-ml-el-ve-vucut-nemlendirici

 

AVENE BODY BAUME FONDANT HYDRATANT 250ML

Cildi kalıcı bir şekilde nemlendirir ve ona rahatlık verir. Rahatlatıcı kokusu kullanımı keyifli hale getirir. Cildi yumuşatır ve kadifemsi bir hava verir. Hassas, kuru ve nemsiz ciltler içindir. Dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanabilir.

https://www.kozmevit.com/avene-body-baume-fondant-hydratant-250-ml-nemlendirici

 

DUCRAY DEXYANE MED CREME 100ML EGZAMA YATIŞTIRICI

Ciltte oluşan egzama probleminin ortadan kalkmasına ve cildi onarmaya yardımcı olur. Yatıştırıcı etkiye sahiptir. Kaşıntı, kızarıklık ve tahriş olan bölgelerde hızlı yatıştırma ve onarım sağlar. Günlük kullanıma uygundur.

https://www.kozmevit.com/ducray-dexyane-med-creme-100-ml-egzama-yatistirici-krem

 

 

SVR XERIAL 10 BODY LOTION 200ML VÜCUT LOSYONU

Kuruluk nedeniyle rahatsız hiseden ciltleri yatıştırır, besler ve korur. 24 saat boyunca üst düzey nemlendirme sağlar. Nazik masajla uygulandığında ciltte daha uzun süre kalır.

https://www.kozmevit.com/svr-xerial-10-body-lotion-200-ml-vucut-losyonu

 

NUXE BODY REVE DE THE LAIT HYDRATANT

Süt formundaki ürün cildin uzun süre nemlendirilmesine yardımcı olur. Doğal olarak sahip olduğu yeşil çay notaları ürünü hafif bir yapıya sahip kılar. Cildi yumuşatır ve ipeksi bir görüntü verir. %98 doğal kaynaklı içeriğe sahiptir. Sabah/akşam uygulanabilir.

https://www.kozmevit.com/nuxe-body-reve-de-the-nemlendirici-sut-400-ml

 

DEAD SEA MAGIK SILKY SMOOTH BODY LOTION 300ML

Organik sertifikalı bitkisel içerikler ile zenginleştirilmiş ipeksi ve hafif dokuda bir losyondur.Doğal içerikler ile alerji riski yaşatmadan cildi cildi güçlü bir şekilde nemlendirir. Hassas dahil tüm cilt tiplerinde kullanımı uygundur.

https://www.kozmevit.com/deadsea-magik-silky-smooth-body-lotion-300-ml-vucut-losyonu

 

TOPICREME MY FIRST ULTRA MOISTURIZING MILK 200ML/500ML

Hassas ve kuru ciltler için , yenidoğan dahil yüz ve vücutta kullanımı uygundur. Koruyucu ve nemlendirici ajanlarla desteklenmiştir. Cildin doğal dengesini korumaya yardım eder.

https://www.kozmevit.com/topicrem-my-first-ultra-mousturizing-milk-500-ml

 

BABE HYDRA CALM BODY MILK 500ML VÜCUT SÜTÜ

Hassas ciltler için nemlendirici özelliğe sahip vücut sütüdür. Hafif yapısıyla cilt tarafından anında emilir. İçeisindeki yağlar cildi daha esnek yapar. Cildin doğal bariyerini güçlendirmeye ve cilt hassasiyetini azaltmaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur. Uygun bir babe temizleme ürünü eşliğinde kullanımı önerilir.https://www.kozmevit.com/babe-hydra-calm-body-milk-500-ml-vucut-sutu

 

BEPANTHOL DERMA BODY LOTION

Kuru/normal, kuru/çok kuru ve hassas ciltlerin kullanımına uygun formda iki farklı ürüne sahiptir. Cildi hızlı ve etkili bir şekilde rahatlatır. 48 saate varan etkili bir nemlenme sağlar.

https://www.kozmevit.com/bepanthol-derma-yogun-nemlendirici-vucut-losyonu-200-ml

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.