600 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
Menü
  Favorilerim
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
ÇOK AMAÇLI KURU YAĞLAR
10.08.2022

ÇOK AMAÇLI KURU YAĞLAR

NUXE HUILE PRODIGIEUSE 100 ML / 50 ML                                                                                  

                   Kuru yağ kategorisinin belki de öncüsü sayılabilecek bu ürün saç , yüz ve vücut kullanımına uygundur. Uygulama sonrası nemli bir doku bırakır. Cildin nemlenmesine ve saçların yumuşamasına yardımcı olur. Tüm mevsimlerde kullanılabilir.

https://www.kozmevit.com/nuxe-huile-prodigieuse-100-ml-cok-amacli-kuru-yag

NUXE HUILE PRODIGIEUSE OR 100 ML / 50 ML

               

Bu çok amaçlı kullanım özelliğine sahip kuru yağ , içerisinde bulunan altın parıltıları sayesinde sağlıklı,  ışıltı bir görünüm sağlar. Çabuk emilen yapıya sahiptir.Saç , yüz ve vücut kullanımına uygundur. Kullanım öncesi çalkalanmalıdır. Tek başına yada krem içerisine karıştırılarak tüm mevsimlerde kullanılabilir.

  https://www.kozmevit.com/nuxe-huile-prodigieuse-100-ml-cok-amacli-kuru-yag

NUXE HUILE PRODIGIEUSE FLORALE 100 ML / 50 ML

               7 Farklı botanik yağın birleşiminden oluşan çok amaçlı kuru yağ formudur. Çiçeksi kokusu ürünü diğer Nuxe Huıle formlarından ayırır. Saç , yüz  ve vücut kullanımına uygundur. Tüm mevsimlerde kullanılabilir.

https://www.kozmevit.com/nuxe-huile-prodigieuse-florale-gift-set-kit-2022

NUXE BIO ORGANIC NOURISHING BODY OIL 

               % 100 Doğal içeriklere sahip , fındık yağı özü içeren bu yağ % 96,8 oranında organik tarımla üretilmiştir. Cildin elastikiyetini ve yumuşaklığını artırır. Masaj yağı olarak kullanıma uygundur.

https://www.kozmevit.com/nuxe-bio-organic-yenileyici-vucu-yagi-100-ml

NUXE HUILE PRODIGIEUSE NEROLI 100 ML

               Organik sertifikaya sahip olan bu çok amaçlı kuru yağ ; Saç , yüz ve vücut kullanımına uygundur. Cildi besler ve yumuşatır. Portakal çiçeği kokusuna sahiptir. % 100 doğal kaynaklı içeriklere sahiptir. Tüm mevsimlerde kullanıma uygundur.

CAUDALIE DIVINE OIL 100 ml

              Çok amaçlı kuru yağ kategorisindeki bu ürün % 95 doğal içeriklere sahiptir. Özellikle çatlayan bölgeler hedef alınarak, dairesel masaj ile günde iki kere ve her mevsim kullanımı uygundur. Saç, yüz ve vücutta kullanılabilir. İstendiği takdirde banyoda durulama suyuna ilave edilerek daha nemli bir bitiş sağlanabilir.

CAUDALIE CONTOURING CONCENTRATE 75 ML BODY OIL

            Vücut hatlarını belirginleştirmeye ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olan yağ , aynı zamanda cilde ışıltı kazandırır. Kokusunda özellikle biberiye ve ardıç hissedilir. Dairesel masaj yaparak sabah / akşam kullanılabilir. İdeal kullanım dozu ambalaj üzerinde birim olarak belirtilmiştir.

https://www.kozmevit.com/caudalie-contouring-concentrate-75-ml-vucut-yagi

DARPHIN THE REVITALIZING OIL

            % 100 Doğal içeriğe sahip çok amaçlı kuru yağ kategorisinde yer alan bu ürün ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Özellikle kırık saç uçlarını onarmakta fark yaratır.

https://www.kozmevit.com/darphin-the-revitalizing-oil-50-ml

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.